Platformę Rekrutacyjną Środowiska Prawniczego: PracodawcaPrawniczy.pl mamy przyjemność współtworzyć z pracodawcami, prawnikami oraz studentami prawa. Dzięki zaufaniu i zaangażowaniu wielu osób stała się ona miejscem rekrutacji prawnych.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Podczas współpracy chcemy uwzględniać potrzeby i oczekiwania pracodawców. Przeanalizujemy Państwa zgłoszenie i skontaktujemy się w ciągu dwóch dni roboczych odnośnie możliwości nawiązania współpracy. Równocześnie prosimy o wskazanie osoby z którą moglibyśmy kontaktować się w bieżących kwestiach rekrutacyjnych i organizacyjnych.

Do współpracy zapraszamy wszystkich pracodawców oferujących pracę, staże absolwenckie lub praktyki studenckie. Chętnie nawiązujemy współpracę przy innych projektach i wydarzeniach skierowanych do środowiska prawniczego, których celem jest rozwijanie specjalizacji i ścieżki kariery prawników oraz studentów uczelni prawniczych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy przy Platformie Rekrutacyjnej Środowiska Prawniczego i kontaktu w celu porozmawiania o możliwościach nawiązania współpracy.

Logotyp
Podstawowe informacje
Kategoria pracodawcy
Dane osoby kontaktowej
Zarejestruj jako użytkownik